Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

"GODIMEX" ADAM GÓRZYŃSKI

Opis:

Firma GODIMEX jest autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy KARCHER. W 1935 roku, Alfred Karcher założył w Niemczech firmę produkujacą urządzenia czyszczące "For a clener World" - Alfrd karcher KG. W 58 lat później w Polsce, w Krakowie powstało przedstwicielstwo firmy - Karcher Poland Ltd. Od 1999 roku motto "reinigung ist unsere Sache" - " Czyszczenie jest naszym zadaniem" przyświeca również firmie GODIMEX.

Markę Karcher utożsamia sie od lat z największa jakoscia produktu. Każdy produkt firmy Karcher oznacza inteligentne rozwiązanie techniczne zapewniajace korzyści ekonomiczne i dbałosc o srodowisko. Karcher gwarantuje Państwu nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale także kompleksową obsługe serwisową. Podobnie jak miliony klientów na całym swiecie, Państwo również możecie zaufać technologiom utrzymania czystości, oferowanym przez firme Karcher.

Urządzenia firmy Kärcher gwarantują Państwu nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale także dostosowany do potrzeb wszystkich klientów serwis. Jak miliony klientów na całym świecie, Państwo również możecie zaufać urządzeniom firmy Karcher we wszystkich aspektach technik czyszczenia. Wszystkie produkty przechodzą przez surowy system zabezpieczenia jakości, odpowiadający normie ISO 9001. Urządzenia te posiadają wzorowy design łączący w sobie najnowsze osiągnięcia jak i ergonomię i przyjazność dla użytkownika.
Środki prezentowane w naszyn skepie sa wyskokiej jakosci preparatami czyszczacymi produkowanymi prze jednego z polskich potentatów w tej dziedzinie na zlecenie naszej firmy. Wszystkie pezentowane srodki posiadaj karty charakterystyki oraz atesty Zostały przetestowane przez naszych ekspertów i sa nawyższej jakosci.

WAŻNE!!! Środki przechowywac z dala od ognia chronic przed dziecmi. Przechowywac etykietke.


"GODIMEX" ADAM GÓRZYŃSKI

ul. Jana Pawła II 41
05-500 Piaseczno k/Warszawy

Kontakt: 022 756-23-84 600-034-142 022 424-15-12

Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek-piątek 8-17
sobota 8-13

www.chemiaauto.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 10
Dodane: 2008.01.14
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj